BIO – Anna Holladay

Anna Holladay
aholladay@leapcz.com

ANNA HOLLADAY

Jméno a příjmení:
Anna Jane Holladay.

Přezdívka:
-

Tři anglická slova z písmen mého jména a příjmení:
halo, doll, loyal

Vzdělání:
Mám bakalářský titul v oboru „Psychology“ na University of Louisville, magisterský titul v oboru teologie na Wake Forest University a jsem držitelkou certifikátu TEFL vydaného International TEFL Academy.

Rodina:
Pocházím z Kentucky ve Spojených státech ze středně velké rodiny. Já jsem nejmladší, mám dva starší bratry. Také mám psa – jmenuje se Derby a žije se mnou v Praze.

Záliby:
Ráda chodím se svým psem na procházky, trávím čas s přáteli, cvičím jógu a vařím.

Cestování:
Procestovala jsem již mnoho zemí. K mým oblíbeným patřilo Belize a Maroko. Miluji to všude, kde je teplo a poblíž oceán nebo moře. Tento rok bych ráda navštívila Portugalsko a také více prozkoumala Českou republiku.

Zajímavost o mně (třeba i pro zasmání):
Když jsem studovala na vysoké škole, ochutnávala jsem jídlo pro KFC. Měla jsem jídlo zdarma a k tomu jsem ještě dostala zaplaceno – sen každého vysokoškolského studenta!

Proč ráda učím:
Miluji učení angličtiny, protože mne baví práce s dětmi. Je mi ctí, že mohu pozitivně ovlivnit jejich životy v průběhu důležité fáze jejich vývoje. Také mám radost, že jim mohu v angličtině poskytnout pevný základ, který jim pomůže v dalším studiu jazyka dosáhnout jejich cílů.

Proč jsem dobrá učitelka:
Myslím si, že jsem dobrá učitelka, protože pracuji systematicky, jsem flexibilní a dokáži studenty povzbudit.

Moje rada studentům:
Má rada studentům zní: chybami se člověk učí a rozvíjí. Také buďte zvídaví a ptejte se!

Moje cíle pro školní rok:
Mým cílem je najít kreativní způsoby, jakými prezentovat a procvičovat látku, vytvořit pro své studenty podnětné prostředí plné podpory a také spolupracovat se svými úžasnými kolegy a sdílet s nimi zdroje pro výuku.

Moje životní motto:
Miluji Harryho Pottera a jeden z mých oblíbených citátů pochází od Dumbledora (Brumbála): "It does not do to dwell on dreams and forget to live." Připomíná mi, abych se příliš nesoustředila na to, co by bývalo mohlo být nebo dokonce co by mohlo být v budoucnosti, ale místo toho žila přítomným okamžikem a byla vděčná za zkušenosti, které mi každý nový den přináší.