Bio – Desiree Champagne-Terrell

Desiree Champagne-Terrell
dchampagne-terrell@leapcz.com

DESIREE CHAMPAGNE-TERRELL

Jméno a příjmení:
Desiree Champagne-Terrell

Přezdívka:
Desi

Tři anglická slova z písmen mého jména a příjmení:
read, mermaid, cat

Vzdělání:
Studovala jsem na University of California v Santa Barbaře. Mám bakalářský titul v oboru „Global Studies“, jako vedlejší obor jsem studovala čínštinu. Také jsem držitelkou TEFL certifikátu od školícího centra The Language House.

Rodina:
Pocházím z velké malé rodiny. Jsem nejmladší ze tří dětí, mám dva starší bratry, maminku, tatínka, psa a želvu.

Záliby:
Ráda čtu a procházím se po pražských parcích.

Cestování:
Než jsem se přestěhovala do Prahy, procestovala jsem Spojené státy, Mexiko a Kostariku a jeden rok jsem studovala v zahraničí, na Tchaj-wanu. Od té doby, co pobývám v Evropě, jsem navštívila mnoho míst jako např. Chorvatsko, Francii, Itálii, Portugalsko, Slovinsko, Maďarsko, Rakousko, Skotsko, Anglii, Německo, Slovensko a Polsko. Ještě bych se ráda podívala do Irska, Řecka a více prozkoumala pohoří v České republice!

Zajímavost o mně (třeba i pro zasmání):
Hraji kriket za národní tým České republiky.

Proč ráda učím:
Při učení ráda sleduji, jak se moji studenti zlepšují a začínají myslet v cizím jazyce. Jejich rostoucí sebevědomí a schopnost porozumění mě moc těší.

Proč jsem dobrá učitelka:
Trpělivost a optimismus mi pomáhají být dobrým učitelem. Mým cílem je, aby  studenti při hodinách měli pocit bezpečí, mé hodiny si užívali a zároveň se naučili něco nového.

Moje rada studentům:
Pokud se chcete zlepšit v angličtině, musíte ji každý den procvičovat. Sledujte televizní pořady, hrajte videohry a čtěte anglické knihy. Zkuste mluvit anglicky každý den několik minut.

Moje cíle pro školní rok:
Mým cílem je vytvořit pro studenty zábavné prostředí, ve které se budou cítit spokojeně, dělat chyby a z nich se učit. Také si přeji, aby získali sebedůvěru a věřili ve své schopnosti.

Moje životní motto:
„Every day is a gift, that‘s why we call it present.“