5.11.

Přivítali jsme se s písničkou a protáhli se u ní.

Děti dostali domů opravené testy.

MDR: Rozmotávali jsme slovíčka z Unit 2

Zkontrolovali jsme si domácí úkol a zadali si nový
HOMEWORK: WB strana 24, 25 a pozor až na úterý 12.11.

Pracovali jsme se SB na straně 23 a udělali jsme si cvičení 1,2 a 3

Procvičovali jsme si gramatiku Like/likes a don´t like/dosn´t like

Podívali jsme se na video s Penny.

Zahráli jsme si kroužkovanou se slovíčky Unit 2

Na konec hodiny jsme si zahráli hru Journalist a ptali jsme se: Do you like….? a odpovídali: Yes, I do. a No, I don´t.

Na závěr ještě více info o našem letošním hodnocení v Dojo online, které nově používáme a které jste nás žádali.

Děti mají své účty na kterých si střádají body.
Na začátku měl každý nevylíhnuté vajíčko. Každému, kdo už získal 20 bodů se vejce vylíhlo a má své malé monstrum. Jakmile získá celkově 30 bodů a nebo se stane Studentem měsíce, monstrum se mu změní na jeho vlastního avatara. (obrázek, o který jsme vás prosili).
Takhle vypadají někteří z našich avatarů(obrázek od vás jsme vložili do skořápky 🙂
Takovéhoto avatara od 30ti bodů vidí děti na tabuli, když ji předělujeme body 🙂

A jak děti své body získávají? Během hodiny hrajeme různé aktivity, za které dětem přidělujeme body – např. kdo nejrychleji najde…, kdo bude první připravený na…, a pod.
Body mohou děti dostat i za soustředěnost, aktivitu v hodinách nebo za pomoc ostatním. Body dostávají za přinesený domácí úkol včas, za četbu s odevzdaným Book Reportem, apod.