24. 10.

Hot Seat – Tato hra tentokrát probíhala trochu jinak, na židli se posadil jeden a ostatní mu měli předvádět jednu z činností denní rutiny podle kartičky, na kterou Will ukázal.

Portfolios – Do svých sešitů si děti zapisovaly fráze denní rutiny z tabule, na které byla ovšem písmena zpřeházená, děti měly za úkol je tedy správně přeskládat.

HW – Zkontrolovali jsme si společně domácí úkol, který byl zadán minulý týden. Na příští žádný zadán nebyl (projeli jsme spolu proto ještě jedno cvičení v bílých učebnicích), jelikož 31. 10. nás společně čeká druhý test z probírané lekce.

Library – Dětem byla také nabídnuta možnost zapůjčení si jedné z přichystaných knížek na 14 dní domů.

Bingo – Po přestávce měl pro děti Will připravenou hru Bingo s obrázky aktivit denní rutiny, které si děti poskládaly dle sebe.

Find the Words – Děti pokračovaly na pracovním listu z minulé hodiny, ve kterém měly za úkol najít danou frázi denní rutiny, kterou si opět barevně kroužkovaly.

Students Books – V učebnicích jsme pracovali na cvičení 1 na str. 17 k zopakování času.

Test review – V závěru hodiny jsme si ještě zahráli hru Kahoot, aby si děti ještě zopakovali slovíčka z probírané lekce, ze které bude příští úterý 31. 10. test.