BIO – Margareta Bandžaková

Margareta Bandžaková
mbandzakova@leapcz.com

MARGARETA BANDŽAKOVÁ

Jméno a příjmení:
Margareta Bandžaková

Přezdívka:
Maggie

Tři anglická slova z písmen mého jména a příjmení:
market, bandage, dove

Vzdělání:
Mám bakalářský titul v oboru „Business Administration“ na Tiffin University, magisterský titul v oboru „International Management“ na Teeside University a certifikát TEFL od skupiny EDUA v Praze.

Rodina:
Pocházím ze středně velké rodiny. Mám dva mladší sourozence – bratra a sestru. Také mám dvě rozkošné děti – Christie a Adama.

Záliby:
Ráda trávím čas s rodinou a přáteli, cestuji, ochutnávám jídla jiných kultur a také mám ráda hudbu.

Cestování:
Navštívila jsem poměrně dost zemí - Itálii, Rakousko, Německo, Slovensko, Moldavsko, Rusko, Slovinsko, Švédsko, Turecko, Emiráty, Francii a Spojené království. Ráda bych se podívala i do Španělska, Portugalska, Indie, Japonska, Thajska, Tanzanie, Keni nebo také na Kubu a Island.

Zajímavost o mně (třeba i pro zasmání):
Nemám ráda čokoládu.

Proč ráda učím:
Ráda učím angličtinu, protože mě velmi těší, když vidím své studenty dělat pokroky v mluvení.

Proč jsem dobrá učitelka:
Myslím si, že jsem dobrá učitelka, protože jsem trpělivý člověk a dokáži ostatní motivovat. Tím vytvářím pro sebe a své studenty uvolněné prostředí, ve kterém se každý učí anglicky svým vlastním tempem, nebojí se dělat chyby a raduje se se každého malého pokroku.

Moje rada studentům:
Nikdy se nebojte mluvit anglicky, i když děláte chyby. Lidé to obvykle neodsuzují a mluvení je nejlepší způsob, jak se jazyk naučit.

Moje cíle pro školní rok:
Mým cílem je, aby výuka angličtiny byla pro mé studenty zajímavější, aby viděli své pokroky, a také přispět něčím pozitivním týmu kolegů.

Moje životní motto:
„It always seems impossible until it's done.“ Nelson Mandela