Dnes jsme si s dětmi užili poslední den s LEAP před prázdninami. Strávili jsme ho venku, hraním her se slovíčky, gramatikou, povídáním kam pojedeme na prázdniny a u toho jsme si užívali ňamky, které jsme si přinesli z domova.
Děti dostaly domů svoje portfolia (pracovní sešity), se kterými pracovali ve škole, aby vám ukázali, co se všechno naučili.
A protože obrázky jsou více než slova – tady je naše poslední hodina v barvách 🙂
Budeme se těšit po prázdninách 🙂























