Dnešní hodina byla poslední v tomto školním roce. Opakovali jsme co jsme se naučili formou her a soutěží.

Děti dostaly také ocenění za čtení knížek.
Pochutnali jsmesi na drobném občerstvení.
Podívali jsme se na film „Zagg“.
Budeme se na děti těšit v novém školním roce.
Krásné prázdniny dětem i rodičům!
