15.6.

 Dnešní hodina byla poslední v tomto školním roce. Opakovali jsme co jsme se naučili formou her a soutěží.

Děti dostaly také ocenění za čtení knížek.

Pochutnali jsmesi na drobném občerstvení.

Podívali jsme se na film „Zagg“.

Budeme se na děti těšit v novém školním roce.

Krásné prázdniny dětem i rodičům!