26.9.

Songs: I can say hello!, Ten pencils, I can say goodbye (texty písniček najdete zde)

New/Revised words: pencil (tužka), crayon (pastelka), pen (pero), book (kniha), numbers (čísla) 1-10 / Hippo, Monkey, Dog, Cat

New/Revised phrases: Thank you (děkuji), Make a line (udělejte řadu), Make a circle (udělejte kolečko), Sit down (posaďte se), Stand up (postavte se), Let’s dance (pojďme tancovat)

Games: Přestavili jsme si nová slovíčka (pencil, crayon, pen, book) a čísla od 1 do 10, které jsme procvičovali pomocí barevných obrázkových kartiček (Flashcards). Dále jsme si zatancovali na písničku Ten pencils.

Workbook: V pracovním sešitě měly děti za úkol nalepit obrázky tří tužek, vedle zbylých sedmi. Po nalepení jsme s dětmi znovu zkoušeli počítat do 10 a ukazovali jsme přitom na tužky. Poté děti dostaly své Sticker books a do nich samolepku.

Story time: Posadili jsme se a poslouchali Miss Kelli předčítající příběh (na velkém obrázkovém plakátu) o tom, jak Hippo, Monkey, Dog a Cat chodí do školy. Během příběhu jsme se společně snažili pojmenovat postavičky a předměty – Hippo, book atd. a děti počítaly 10 tužek, které na plakátu viděly.

Nakonec jsme si ještě jednou zatancovali na písničku Ten pencils a rozloučili jsme se písničkou I can say goodbye.