28.11. + 30.11.

souhrn a opakování Unit 3

Songs: Hi! Hello!, Rain, rain, Goodbye song

New/Revised words: colours (barvy): purple, yellow, blue, green, red / autumn, tree, leaves, rain, umbrella, wellies, numbers 1-10, trousers, shirt, jump, colour

New/Revised phrases: Pick someone (Vyber někoho), Write your name (Podepiš se), Can you give it to me? (Můžeš mi to podat?), Show everyone, Let’s sing and dance

Games and activities: Za pomoci obrázkových karet a hrací kostky jsme opakovali slovíčka z Unit 3 (autumn, tree, leaves, rain, umbrella, wellies). Na písničku Rain, rain jsme si zatancovali, zaskákali a zazpívali.

Story time: Na velkém obrázkovém plakátu jsme během vyprávění příběhu procvičovali počítání od 1 do 10 a slovíčka z Unit 3. Děti chodily ukazovat na obrázku – leaves, tree, monkey, dog,..

Workbook: Děti měly za úkol nalepit samolepku listu (leaf) na obrázek v pracovním sešitě, stránku vytrhnout a přeložit. Během toho si procvičovaly čísla (numbers) počítáním listů na obrázku. Na druhé hodně děti dostaly obrázek deštníku, který si vybarvily a podepsaly. Během vybarvování odpovídaly na otázky „What is this?“, „What color is this?“. Poté děti dostaly své Sticker books a do nich samolepku. Oba obrázky si mohly odnést domů.