10.6.

  • Dnešní, poslední hodinu v tomto školním roce, jsme si hráli různé hry a zhlédli film „Superworm“:-)
  • PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU V ZÁŘÍ!