16.6.

Příští hodinu bude naše poslední před prázninami. Pokud to počasí dovolí budeme venku hrát hry se slovíčky a gramatikou a děti si mohou přinést nějaké dobroty na sdílení 🙂

Protáhli s písničkou What Do You Like To Do?

Dnes jsme šli ven – do sešitu jsme si napsali slovíčka – co vidíme, co slyšíme, co cítíme.

Zahráli jsme hru Mr. Wolf a hádali jsme slovíčka.

Venku jsme si zahráli i hru Duck Duck Goose se slovíčky.

Po přestávce jsme se vrátili do třídy a zahráli jsme si s otázkami a odpověďmi – co můžeme dělat kde.
Na konec jsme si vypracovali poslední pracovní list tohoto roku.

Vyhlásili jsme si posledního Studenta dne a rozdali body do Class Dojo.