1.11.

Homework: procvičování nové slovní zásoby z Unit 2 (doporučujeme použít videa k jednotlivým lekcím na této straně). Kdo nestihl ve škole, prosíme o dokončení Halloweenovského pracovního listu (osmisměrka a spojování). Prosíme také o navrácení aglických knížek z knihovny. Děkujeme!

Unit 2 vocabulary: 
apple juice, rolls, cheese, water, soup, vegetables, lemonade, salad

Other information:
Společně krátce opakujeme učivo z Unit 1 a poté někteří žáci dopisují testík.
Halloween Worksheet and Crosswords – vyplňujeme pracovní list, kde luštíme osmisměrku a spojujeme slovíčka (kdo nestihl, má za domácí úkol); dále luštíme křížovku, do které podle obrázků doplňujeme slova. Některá známe a některá jsou pro nás nová.
Choo Choo Wa – protahujeme se s písničkou.
Would you rather? – online hra, při které volíme z nabídky vždy jednu z aktivit, kterou děláme raději, a poté podle naší volby cvičíme.
Unit 2 – začínáme novou lekci a seznamujeme se s novými slovíčky. Ukazujeme si je na obázkových kartách, učíme se je vyslovovat a říkáme si, co znamenají. Poté je procvičujeme prostřednictvím her – What’s missing?, 10 seconds Art (podle pokynů Miss Christiny kreslíme na tabuli obrázek potraviny a ostatní hádají, o co jde) a Taboo (popisujeme danou potravinu a ostatní hádají, o co jde např. You drink it and it’s yellow. Lemonade.)
Time Game – hrajeme  hru, při které se snažíme za daný časový okamžik říci co nejvíce slovíček na téma Food.