Merry Christmas
Dnes proběhla vánoční hodina. Společně s ostatními skupinkami jsme si zazpívali písničky.

Dále jsme již pracovali v naší třídě a věnovali se vánoční tématice. Děti vyrobily krásná přáníčka.

Proběhlo i malé občerstvení. Zahráli jsme si hry a sledovali krátký vánoční příběh.

Přejeme všem dětem i rodičům krásné Vánoce.
