17.6.


This or That?:
 na zahřátí jsme se protáhli s pohybovou hrou, při které jsme vybírali ze dvou možností a podle výběru pak cvičili.
Portfolio: písemně jsme odpovídali na otázku: What are the most excited about next year? I’m am the most excited about … Portfolia jsme si dnes odnesli domů.
Question of the Day: ptali jsme se a odpovídali, co budemem dělat v létě – What are you going to the in the summer? I am going to swim/ go to Italy/sleep/play games/…
Movie Marathon: dokončili jsme náš maraton a podívali se na příběhy o Benovi a Lucy z lekcí 5-9.
About Me: doplnili jsme si zápis o sobě, který jsme vytvořili v září 2025, a sledovali jsme změny od začátku školního roku.
My Summer Plans: na pracovní list jsme napsali, co plánujeme dělat v létě, a nakreslili k tomu obrázek.
Origami Ice Cream: z papíru jsme si poskládali zmrzlinový kornoutek se zmrzlinou.

Přejeme krásné letní prázdniny a v září se budeme těšit ve škole na viděnou!