Protáhli s písničkou Yes, I Can!
MDR: psali jsme si to co jsme slyšeli – sh, th, wh,w, ch
Zahráli jsme si ABC hunt – hledalil jsme písmenka po třídě a pak jsme museli říct slovíčko, které tím písmenkem začínalo.
Zahráli jsme si Two Truth and a Lie – řekli jsme tři věty – dvě pravdy a jednu lež – museli jsme uhádnout která je lež-.
Zahráli jsme si se zvířátky – co umí a co neumí dělat.
Na konec hodiny jsme si zahráli Mr.Wolf a hádali jsme co je na obrázku.
Vyhlásili jsme si Studenta dne a rozdali body do Class Dojo.
