20.12.

LEAP Christmas Games 2023

2. ročník

Dnes jsme se zúčastnili Velké vánoční soutěže!
Všichni žáci jednoho ročníku programu LEAP se sešli společně ve třídě a oslavili Vánoce velkou hrou. Každá skupina si vylosovala barvu, pod kterou soutěžila.

Ve třídě nás nejdříve přivítala Miss Deanna a podívali jsme se na video s přáním od Santa Clause. Co se ale nestalo – když nám Santa Claus slíbil dárky, přepadlo ho UFO. Santa nám řekl, že se nám mimozemšťané snaží ukrást Vánoce a vyzval nás, abychom na hrách nasbírali co nejvíce sněhových (papírových) koulí a společně zničili létající talíře, které k nám míří.

Sněhové koule jsme mohli získat za vzorné chování a pozornost během celých her.

A pak už začaly Vánoční hry.

Na každou soutěž jsme si společně nominovali zástupce naší skupiny a vyslali ho doprostřed třídy plnit úkol.

Při plnění úkolu se měřil čas (nejrychlejší získal 3 body, druhý 2 body, třetí 1 bod a čtvrtý 0 bodů) a také jeho správnost (za špatné odpovědi se body odečítaly).

Když jsme se pěkně chovali, dostala naše skupina po každé hře 5 papírových koulí, které jsme sbírali na zničení létajících talířů. Kromě toho nám rozdávala papírové koule i Miss Deanna, když jsme se svými kamarády mluvili anglicky.

Soutěžili jsme, bavili se a zase soutěžili, a to až do úplného konce. Vítězem soutěže se stala skupina s celkovým nejnižším časem a to byla naše skupina Wolverines. Moc gratulujeme!

Když byla Vánoční hra u konce, objevilo se na tabuli video s mimozemšťany. Už se k nám opravdu blížili! A v tom okamžiku se ve videu objevili i naši učitelé a volali na nás, abychom mimozemšťany co nejrychleji zahnali, než nám vezmou Vánoce.

A opravdu – jen co to dořekli, objevili se mimozemšťané a my jsme je koulovali a koulovali, až se vzdali.

Zvítězili jsme a letos si rozhodně Vánoce s dárečky zasloužíme!

Přejeme všem krásné Vánoce a šťastný nový rok 2024!