26.9.

Songs: Hi! Hello!, I want to be world class, Goodbye song (texty písniček najdete zde)

New/Revised words: school (škola), bag (taška), pencils (tužky), crayons (pastelky), book (kniha), numbers (čísla) 1-10, world class (světová třída) / Hippo, Monkey, Dog, Cat

New/Revised phrases: Let’s count (pojďme počítat), Let’s dance (pojďme tancovat), Thank you (děkuji) / Make a line, Make a circle, Sit down, Stand up, See you soon

Games: Přestavili jsme si nová slovíčka (school, bag, pencils, crayons, book) a čísla od 1 do 10, které jsme procvičovali pomocí barevných obrázkových kartiček (Flashcards). Dále jsme si vysvětlili pojem World Class (světová třída) o kterém jsme si poslechli písničku I want to be world class a trochu si i zatancovali.

Workbook: V pracovním sešitě měly děti za úkol nalepit obrázky nově naučených slovíček na vhodná místa, při čemž jsme slovíčka ještě procvičovali pomocí otázek „What is this?“, Where is …?“. Poté děti dostaly své Sticker books a do nich samolepku.

Story time: Posadili jsme se a poslouchali Miss Kelli předčítající příběh (na velkém obrázkovém plakátu) o tom, jak se Hippo vrací po prázdninách do školy. Během příběhu jsme se společně snažili pojmenovat předměty – pencils, book atd. a děti počítaly např. pastelky, které na plakátu viděly.

Nakonec jsme si ještě jednou zatancovali na písničku I want to be world class a rozloučili jsme se písničkou Goodbye song.