17. 06.

Poslední hodinu LEAP angličtiny v tomto školním roce jsme s dětmi ztrávily venku.

Měli jsme piknik na dece, povídali si o blížících se prázdninách a hráli zábavné hry Copy Cats, Snatch!, Mr. Wolf a Duck Duck Goose na procvičování slovní zásoby, kladení otázek a správné odpovědi, vzájemné spolupráce, fair play, koordinace a postřehu.

Naposledy jsme vyhlásili studenta měsíce června, na základě nejvyššího počtu bodů v Dojo systému, kterým se stala: Terka – gratulace od žáků i učitelů.

Žáci rovněž dostali domů své sešity/notebooky, do kterých si celý rok zapisovali vše, co bylo potřeba.

Všem dětem děkujeme za celoroční aktivní účast v LEAP angličtině a rodičům za neutuchající podporu!