17. 06.

Poslední hodinu LEAP angličtiny v tomto školním roce jsme s dětmi ztrávily venku.

Měli jsme piknik na decepovídali si o blížících se prázdninách a hráli zábavné hry Copy CatsSnatch!Mr. Wolf a Duck Duck Goose na procvičování slovní zásoby, kladení otázek a správné odpovědi, vzájemné spolupráce, fair play, koordinace a postřehu.

Naposledy jsme vyhlásili studenty měsíce května a června, na základě nejvyššího počtu bodů v Dojo systému, kterým se stali: David T. a David Ú. – gratulace od žáků i učitelů.

Žáci rovněž dostali domů své sešity/notebooky, do kterých si celý rok zapisovali vše, co bylo potřeba.

Všem dětem děkujeme za celoroční aktivní účast v LEAP angličtině a rodičům za neutuchající podporu!