Poslední hodinu LEAP angličtiny v tomto školním roce jsme s dětmi ztrávily venku.
Měli jsme piknik na dece, povídali si o blížících se prázdninách a hráli zábavné hry Copy Cats, Snatch!, Mr. Wolf a Duck Duck Goose na procvičování slovní zásoby, kladení otázek a správné odpovědi, vzájemné spolupráce, fair play, koordinace a postřehu.
Naposledy jsme vyhlásili studenty měsíce května a června, na základě nejvyššího počtu bodů v Dojo systému, kterým se stali: David T. a David Ú. – gratulace od žáků i učitelů.
Žáci rovněž dostali domů své sešity/notebooky, do kterých si celý rok zapisovali vše, co bylo potřeba.
Všem dětem děkujeme za celoroční aktivní účast v LEAP angličtině a rodičům za neutuchající podporu!

